تبلیغات

پروانه بهره برداری : 7870 -پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 -دارای نشان استاندارد ملی کشور ایران کد : 0708300534990005 

 چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  قیمت روی بسته ی چای لاغری سینلس برای فروش  ۲50۰۰ تومان 

روی دکمه ی خرید پستی زیر جهت خرید چای لاغری سین لس کلیک کنید

                    خرید چای لاغری سینلس

بعد از تحویل بسته ی چای لاغری سین لس مبلغ روی فاکتور بسته را به نامه رسان پرداخت خواهید کرد - برای خرید پستی (چای لاغری سین لس) روی دکمه ی خرید پستی بالا کلیک کنید محصولات مستقیما از واحد تولید شرکت طب شفای سبحان ارسال شده و دارای تمامی مجوزهای بهداشتی و شناسه محصول میباشد . لازم به توضیح است بعد از کلیک روی دکمه ی خرید بالا در صفحه بعد اول نام استان و بعد نام شهرستان را انتخاب و درصورتیکه تمایل به خرید ۲ بسته چای لاغری سین لس دارید در کادر مربع مربوط به عدد ۲ بنویسید و دکمه ( ثبت سفارش ) را کلیک کنید و در صفحه بعدش مشخصات دقیق و آدرس پستی را تکمیل و دکمه ی تایید را بزنید و در مرحله ی آخر کد رهگیری را دریافت کنید و در جایی یادداشت کنید که با آن کد میتوانید وضعیت بسته ی پستی را تا زمان تحویل درب منزل از طریق سایت رهگیری پیشتازشرکت پست پیگیری کنید

 

با تشکر مدیریت نمایندگی شرکت طب شفای سبحان سینلس 

انعکاس موفقیت شرکت طب شفای  سینلس در تولید محصول منحصربفرد ترکیبی چای سبز و سفید درخبرگزاری های معتبر کشور

92/11/12 – 13:40
خبرگزاری فارس
برای نخستین بار در کشور انجام گرفت تولید چای سفید و سبز اختلاط شده 
مدیر عامل شرکت طب شفای سبحان سینلس گفت: ترکیب منحصربه فردی از چای سفید و سبز با درصد اختلاط آزموده شده علمی در شرکت طب شفای سبحان تولید شد.
چای سفید کیسه ای
 

به گزارش خبرگزاری فارس آقای اصغر خاتمی مدیر عامل شرکت ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چای سفید و سبز با نام تجاری «سین لس» پس از تحقیقات علمی دقیق در این شرکت تولید شد به طوری که نسبت ترکیب این دو نوع چای را می‌توان در دنیا منحصر به فرد دانست .

وی اضافه کرد: آزمایشات علمی معتبر مؤید افزایش سطح آنتی اکسیدان در سرم خون پس از مصرف چای سفید سینلس است.

خاتمی تصریح کرد: 24 ترکیب منحصر به فرد دیگر نیز در حال طی مراحل آزمایشات لازم است تا پس از تایید به مرحله تولید برسد.

وی اظهار داشت: چای سفید از جوانه‌های شکوفا نشده درختچه چای در فصل بهار به دست می‌آید و به همین دلیل گرانقیمت‌ترین چای جهان است.

مدیر عامل شرکت طب شفای سبحان سینلس گفت: چای سفید بیشترین آنتی اکسیدان‌ها و کمترین میزان کافئین را در بین چای‌ها دارا است و مزه شیرین‌تری دارد.

خاتمی تصریح کرد: اضافه شدن چای سبز به آن ترکیب ارزشمندی را به دست می‌دهد که مزایای هر دو چای را داشته و طعم تلخ چای سبز را ندارد.

مدیر عامل شرکت طب شفای سبحان ادامه داد: هم افزایی قابل توجهی در اثرات آنتی اکسیدانی و پیشگیری کننده چای در این ترکیب وجود دارد و معین کردن کارآمدترین فرمولاسیون اختلاط این دو چای در نتیجه آزمون‌های علمی انجام شده بوده است.

خاتمی گفت: در حال حاضر با اخذ چهار پروانه بهداشتی، چهار نوع محصول چای شامل چای سبز خالص، مخلوط چای سبز و بهار نارنج، مخلوط چای سبز با پودر لیموی طبیعی و ترکیب چای سبز و سفید در این شرکت تولید می‌شود و اصلی‌ترین مزیت این محصولات استفاده از طعم دهنده‌های کاملا طبیعی و عدم استفاده از هرگونه اسانس است.

وی با اعلام اینکه سالانه 100 تن از این محصولات در این شرکت به تولید می‌رسد، افزود: محصولات این شرکت در حال حاضر به تمام استانهای کشور صادر می‌شود و نمونه‌های آن به کشورهای آسیای میانه، روسیه، کویت و امارات ارسال شده که در صورت بازاریابی مناسب آماده ارسال محموله‌های مختلف به این کشورها هستیم.

خاتمی خاطرنشان کرد: شرکت طب شفای سبحان با سرمایه‌گذاری 15 میلیارد ریالی در زمینی به مساحت 2هزار متر مربع  تاسیس شده است و با فعالیت آن برای 20 نفر به طور مستقیم و بیش از 200 نفر به طور غیر مستقیم اشتغالزایی شده است.

چای سفید کیسه ای سینلس
قیمت : 30,000 تومان
 
چای سفید کیسه ای سینلس
 
چای سفید کیسه ای

چای سفید از جوانه های شکوفا نشده و لطیف درختچه چای بدست می آید . چای سفید کمترین کافئین و بیشترین آنتی اکسیدان ها را در بین چای ها دارا میباشد و طرفداران بیشماری دارد .

با رجوع به سابقه شناخت ما از چای سبز متوجه میشویم در کشور ما بشکل جدی از 10 سال قبل روند معرفی چای سبز آغاز شد و گرایش به سمت این چای ارزشمند و حافظ سلامتی آغاز گردید . اکنون چای سفید که بعنوان گرانقیمت ترین و پرخاصیت ترین چای جهان است در جامعه ما درحال معرفی است  و مزیت بی بدیل آن در مقابله با تهدیدات رادیکالهای آزاد بر سلامتی استفاده میکنند .

 

چای سفید چه فرقی با چای سبز و سیاه دارد ؟

هرسه این چای ها از درختچه چای به عمل می آید ولیکن چند نکته متمایز کننده وجود دارد . اولین وجه تمایز این است که چای سفید صرفا و منحصرا ازبرگهای کاملا تر و جوان داخل جوانه انتهایی درختچه چای تهیه میشود . بشکلی که پرزها و کرک های آن هنوز باقی است . ولی چای سبز و سیاه از تمامی برگهای پیر تر تامین میشود .

تمایز دیگر در نحوه عمل آوری و خشک کردن است .چای سفید را بدون هیچگونه تخمیری  ، خشک میکنند لذا کمترین کافئین را در بین چای ها دارا است وکافئین تنها ماده ای است که در بعضی از افراد با فشار خون بالا ممکن است اثرات سوء داشته باشد  . چای سیاه تخمیر میشود و چای سبز را تا جایی که امکان دارد اعمالی انجام میدهند تا تخمیر بسیار اندکی در آن انجام گیرد .

چای سفید مانع از جذب آهن در گوارش نمیشود و دارای عناصر ریز مغذی ارزشمندی است . لازم است توضیحاتی در مورد ریز مغذی ها و عناصر متحرک نیز ارائه دهیم :

تعریف عناصر ریز مغذی یا کم مصرف : عناصریکه به میزان بسیار کم برای بدن مورد نیاز هستند ولی کمبود و نبود آنها صدمات بسیار جدی بر بدن وارد میکند  . لذا عناصر کم مصرف بسیار مهم و مستقیما در سلامت جسم دخیل است .

عناصر موبیل یا عناصر متحرک : عناصری هستند که همواره در برگهای انتهایی وجود دارند و با افزایش سن و عمر برگها سریعا به برگهای تازه تشکیل شده بالایی نقل مکان میکنند .

چای سفید سینلس دارای ذخیره ای ارزشمند از آنتی اکسیدانها ، عناصر کم مصرف و عناصر متحرک است که برای سلامتی بسیار مفید و موثر است . برای اطلاعات بیشتر کافی

چای سفید سین لس بصورت کیسه ای و در بسته بندی های 50 عددی تهیه شده است .چای سفید از با کیفیت ترین و پرطرفدار ترین چای هایی است که در ایران کمتر شناخته شده است . اکثرا بخاطر مزایای خاص آن مورد توجه مصرف کنندگان در جای جای جهان است . چای سفید کمترین میزان کافئین را در بین تمام چای های جهان دارا است چون هیچگونه تخمیر در تهیه آن انجام نمی شود . چای سفید از برگهای باز نشده جوانه انتهایی درختچه چای بدست می آید و به همین دلیل است که مزه گس و تلخ چای سبز را ندارد و شیرین تر است . داشتن مزایای بیشتر نسبت به چای سبز آنرا بشدت محبوب کرده است . آنتی اکسیدان های بسیار ارزشمندی در چای سفید است که ارزش غذایی بالاتری را موجب میشود .

چای سفید سینلس در ترکیب با چای سبز اعلا تهیه شده است تا مصرف کننده از مزایای هر دو چای بهرمند باشد و معایب مزه نامطلوب چای سبز را هم نداشته باشد . تحقیقات معتبر فراوانی در مراکز علمی جهان به انجام رسیده است که نتایج تایید کننده ای برافزایش سطح آنتی اکسیدانی سرم خون بدست آمده است . شاید نیاز به یادآوری مضرات رادیکالهای آزاد باشیم :

رادیکالهای آزاد بشکل مرتب  در اثر سوخت و ساز در بدن تولید می شوند و موجب میشوند تا سلولها تخریب و فرسوده گردند (پیری ) . رادیکالهای آزاد همانند زنگ زدن فولاد سلولها را مورد هجوم قرار میدهند و با مرور زمان انها را دچار آسیب میکنند . محافظت از سلولها در برابر رادیکال های آزاد از طریق مصرف مستمر یکسری مواد غذایی که دارای آنتی اکسیدان هستند به انجام میرسد . آنتی اکسیدان ها می توانند رادیکال های آزاد را از سطح بدن بزدایند و خیال شما را از بابت مضرات مخرب رادیکالهای آزاد تا حدود بسیار بالایی راحت کنند. کاتچین یکی از این آنتی اکسیدانها است که به اذعان منابع معتبر علمی در سطح جهان در چای سفید در بالاترین میزان خود موجود است . چای سفید سینلس با بهترین مواد اولیه تولید شده است . چای سفید سینلس با یک ترکیب بی نطیر و سنجیده شده ( آزمایشات اندازه گیری ظرفیت آنتی اکسیدانی تام در سرم خون مصرف کنندگان ) بدست آمده است . بی شک ارائه این ترکیب یکی از نو ترین و ارزشمند ترین هایی است که در این شرکت به انجام رسیده است . 

یکی از تحقیقات بین المللی بر روی چای سفید تایید میکند که بواسطه نوع ترکیبات موجود می تواند بسیار شگفت انگیز برآبرسانی سلولها ، مخصوصا سلولهای پوست باشد و از خشکی آنها و آسیب پذیری آنها جلوگیری نماید .
مزایای عمومی که برای چای سبز اعلام شده را نیز دارد و مزه شیرین تر آن بیاد ماندنی است و مصرف کننده را به تکرار احساس خوش آیند نوشیدن آن تحریک میکند . بسته بندی ارزنده و تشریفاتی چای سفید سین لس از دیگر مزایای این محصول بی رقیب است .

 ۳۰,۰۰۰ تومان

روش خرید: برای خرید چای سفید کیسه ای، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید. خرید چای سفید کیسه ای

روی دکمه ی خرید پستی زیر کلیک کنید

خرید چای سفید کیسه ای